fbpx
Ave ja Kristo 95

Pulmafotograaf

Pulmapäev on enamat kui lihtsalt üks sündmus. See on lugu teist, teie ühinemisest läbi naeru ja pisarate – see on kahe inimese üheks saamise lugu ja minu töö pulmafotograafina on see jäädvustada ja talletada, et saaksite läbi nende taas rännata oma maagilisse pulmapäeva! Tahan, et pildid oleksid nauditavad kuu, aasta ja dekaadi pärast.

loon pulma-
päevast kauni ja meeldejääva loo!

PAKETID

795€

Täispikk pulmapäev

Alustame hommikuses sättimis saginas, "first look", ilupildistamine, tseremoonia, päikese loojangu sess ja lõpetame hilistel õhtutundidel. Loome koos ühtse tervik loo tervest pulmapäevast...

lisaks TASUTA! pulmaeelne proovipildistamine koosleitud asukohas.

495€

Poolpikk pulmapäev

Kuni 6h pildistamist pulmapäeval.
Milliseid osi võiks pildistada,
ja millised võiks jätta pildistamata?
Pidu? Eeltseremoonia...
Loome natukene lühema ja tagasihoidlikuma pulmapäeva galerii...

395€

Lühike pulmapäev

Kuni 3 tundi pildistamist pulmapäeval.
Tseremoonia ja ilupildistamine?
Väike jalutuskäik looduses, linnatänavatel? Külastame mõnda parki, mõisa, restorani, botaanikaaeda...

*Poolpika ja lühikese paketi puhul lisandub sõidutasu 0,4€ per km.

Kõikides pulmapakettides sisaldub

Juurde on võimalik tellida

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Jah, isegi rõõmuga! Kihlussessioon on parim võimalus üksteisega tuttavaks saada ja samal ajal saate pilte kasutada oma kutsekaartide jaoks või pulmas kujunduseks.

Jah. Kõik paarile üle antud pildid on töödeldud ja korrigeeritud. 

Piltide arv sõltub mitmetest teguritest, nt pulmakülaliste arvust, ilupildistamise sessiooni pikkusest jne.

Keskmiselt on piltide arv:

– Väikese paketi puhul u125.

– Keskmise paketi puhul u350.

– Täispika paketi puhul u750.

Annan endast parima, et teie pildid võimalikult kiiresti teieni jõuaks.

Enamasti võtab piltide jõudmine aega 4-6 nädalat. Mõistan, et ootamise aeg on pikk, siis saadan aga oma pruutpaaridele esimesel nädalal väikese soojenduse 7-10 pilti.

Jah, me kujundan ka fotoraamatuid. Kui tunned huvi fotoraamatute vastu, siis võta minuga kontakti, et saaksin sinuga erinevaid võimalusi arutada.

Enamus tööd teen tõesti üksi. Juhul kui sul on suurem pidu tulemas, eriasukohas ja eriajal toimuvad sündmused või lihtsalt rohkem inimesi, kellest sooviks ilusaid kaadreid, siis võid julgelt minuga kontakti võtta ning leian kedagi meile juurde.

Loomulikult võite mulle helistada pikemalt rääkimiseks, lähme kohvile, teeme veebi kõne? 

Mulle on oluline, et meie vaheline keemia oleks õige ja tunneksime üksteisega juba enne pulma päeva mugavalt. Küsige küsimusi, pommitage erinevate pulma alaste küsimustega, aitan ehk vesteldes teil kogu korraldus protsessi kergendada, isiklikke küsimustega, vastan  kuni enesemugavuse piirini, hehe…

Lühidalt õeldes Ei. 

Tehnilisemalt õeldses minu töö seisneb nii pildistamises kui hiljem ja ka piltide sorteerimises ja nende värvide korrektseks keeramises nö töötlemine. RAW fail on fail ja tegemist ei ole kaugeltki veel pildiga. Ma ei anna välja poolikut materjali. Loon teile piisava hulga pilte, mille seast on võimalik leida kindlasti oma absoluutsed lemmikud.  Muidugi kõik on ostetav, see reegel kehtib ka siin, aga sel puhul millise eralennuki maha otsustad müüa…

Kui Sul on kaks naist/meest, siis kellega Sa lõpuks suhtes oled? Kui sul on üks naine/mees läheb Sinu kogu fookus vaid temale. Seetõttu olen ka otsustanud, et ei tee kahte asja korraga vaid pühendan kogu oma fookuse Ühele asjale!

Minu piltidest valmib ka kaunis muusika taustal slideshow. 

Kui ei oska kedagi videograafiks valida, siis kindlast küsi, annan omalt poolt soovitusi 🙂